Зарплати Тестувальників: Скільки Заробляє Тестувальник У 2022

Середня зарплатня тестувальника-початківця (Junior QA) з досвідом до 1 року на українському ринку складає $800 на місяць. Причому компанії пропонують мінімум $400 навіть інтернам без досвіду роботи. У школі GoIT студенти на заняттях прокачують софт скіли, кар’єрні навички, англійську. Також складають резюме, заповнюють профіль qa automation engineer вакансії в LinkedIn та проходять пробні співбесіди.

Тут цікавіше, адже багато айтівців кажуть, що тестувальник – не професія, а покликання. Далі описали найважливіші soft expertise – особистісні якості та навички для спеціаліста з тестування програмного забезпечення. Ще одна важлива навичка – вміння розмовляти й писати англійською хоча б на базовому рівні. Сьогодні, на думку експертів з центру польської освіти UP-STUDY, цей час скоротилося більш ніж наполовину – до 5 років. На який заробіток може розраховувати початківець тестувальник в Польщі? На ці та інші питання Ви отримаєте відповіді, прочитавши цю статтю.

Скільки Заробляють Українські Тестувальники: Цікава Статистика

Технічні навички QA залежать від напряму роботи, а також від типу компанії. Грай собі в ігри та отримуй за це непогані гроші. Тестувальник-початківець перевіряє програми вручну, для цього не потрібно знати код. automation engineer Він ставить себе на місце користувача й аналізує роботу програми з користувацької точки зору. Якщо тестує сайт – заходить на нього і перевіряє, як виглядає контент, чи працює навігація, форми, кнопки тощо.

скільки заробляє тестувальник

Проаналізувавши зарплати тестувальників в Україні за 2022 рік, можна сказати, що медіана доходу в QA знизилася в середньому на $100. Середній дохід тестувальників залежить від міста, компанії, спеціалізації та посади, а також володіння мовами програмування та рівня англійської. У дослідженні зазначено, що суттєве зростання доходу QA-фахівців було відзначено у Львові, а також у невеликих містах. Кількість досвідчених тестувальників, які взяли участь в опитуванні, зросла, особливо серед фахівців рівня Middle і Senior+.

Вам Потрібні Дані Про Зарплату Для Дослідження?

Ніякої паніки, лише одна, але продуктивна годинка на день. Ті ж, хто віддають перевагу іншим мовам програмування, передусім C#, отримують дещо вищі зарплати. В середньому «Тестувальник» у Києві заробляє грн. Його задача – налаштувати роботу таким чином, щоб знаходити баги якнайшвидше. А в ідеалі, щоб більшість із них навіть не виникала під час розробки продукту.

Краще за все розпочати цей шлях під керівництвом досвідчених експертів. «Здається, я і курс не встигла пройти до кінця, а роботу вже мала. Якщо я не помиляюся, то в мене лишилася ще одна консультація з технічним коучем, яку я так і не пройшла, бо вже ні до чого вона була. Це взагалі було не складно, бо залежало лише від мене. Я на день проводила за пошуками роботи годинку десь, увесь інший час – із сім’єю.

Тестировщик: Средняя Зарплата В Киеве

Повірте, в них були ті самі вагання, як і у вас. Саме тому професія тестувальника залишається актуальною на ринку праці й буде змінюватися із появою нових технологій. Але після нашої перемоги він знову злетить, як це відбулося за часів пандемії.

Без нього неможливо зробити якісний та конкурентний продукт. Поки що професійно цю роботу не виконує жоден штучний інтелект. А в майбутньому, напевно, він візьме на себе лише рутинні та типові задачі. Якщо QA працює у вебстудії, то він тестує сайти, онлайн-сервіси та інтернет-магазини. Спочатку вивчає технічну документацію – як усе має працювати в ідеалі (тобто що хотів та за що заплатив замовник).

Часом цей фахівець досліджує продукт на всіх стадіях його розробки. Розповідаємо про кар’єрний шлях QA, які задачі розв’язують спеціалісти різних рівнів і скільки за це отримують. Нагадаємо, що подібні зарплатні опитування портал Dou проводить щоквартально.

скільки заробляє тестувальник

Також частина мідлів володіють хоча б однією мовою програмування на базовому рівні. Також складають резюме, заповнюють профіль в LinkedIn та проходять пробні співбесіди. Баг-репорт (bug report) – основний робочий документ тестувальника. На кожен баг він заводить окремий баг-репорт, де детально описує помилку. Де та коли вона виникає, як впливає на роботу продукту і так далі. Особливо це потрібно співробітнику аутсорсингової компанії, бо приходиться щодня розповідати про свою роботу іноземним колегам.

Синдром Самозванця: Побороти Чи Полюбити?

Найвищі зарплати пропонують роботодавці з великих міст — у Києві та Харкові тестувальник може заробляти грн на місяць. На оплату праці впливає також досвід фахівця і рівень його професіоналізму, бажання навчатися, а ще форма співпраці (постійне працевлаштування або фріланс). Айтішник і, зокрема, тестувальник — популярний професія, яка не залежить від віку і дає змогу заробляти прямо з дому. Стартом для розвитку в IT для багатьох стають QA курси (quality assurance), що дають змогу здобути навички тестувальника і вивчити методику Scrum. Ні для кого не секрет, що в IT-сфері вітається знання іноземної мови. Головне питання, яке турбує практично всіх, хто замислюється про роботу в IT, – заробітна плата.

  • Щоб зібрати актуальну статистичну інформацію, ми дослідили four фактичних зарплат і реальних зарплат по всій країні.
  • Тестери програмного забезпечення досягають однаково вражаючих результатів.
  • Опанувати її основи можна за декілька місяців, і для цього не потрібно вміти писати код.
  • Щодня ми можемо надсилати вам вакансії за запитом «Тестувальник» на ел.

Так, з 2011 по 2016 рік середня зарплата QA-інженера знизилася з $1500 до $1000, що пов’язано з економічним кризом і відпливом фахівців за кордон. Тестувальник програмного забезпечення (ПЗ) – це технічний спеціаліст, який відповідає за якість продукту. Він перевіряє, як працює сайт, застосунок чи комп’ютерна програма та знаходить в них помилки (баги). Власне, Quality assurance (QA) з англійської так і перекладається – забезпечення якості.

скільки заробляє тестувальник

А потім прискіпливо перевіряє дизайн, навігацію, кожну окрему сторінку та функцію. Ще близько 10% вакансій у сферах “Фінансовий сектор”, “Роздрібна торгівля”, “Послуги для бізнесу” та “ЗМІ, реклама, PR”. 9 вересня в Україні відзначають День тестувальника. https://wizardsdev.com/ З цієї нагоди ми вирішили розібратись в деталях цієї професії в Україні. Тому QA-інженери та аналітики надзвичайно потрібний навіть у межах самого сегмента IT. У 2019 році професія QA була серед десятки найпопулярніших IT-спеціальностей.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *